Çekiç ve İngiliz anahtarı simgesi

En İyi Uygulamalar

Abonelik hizmeti sunduğunuz veya okuyuculardan maddi katkı aldığınız bir iş kurup geliştirme hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kullanıcılarınızın sitenize bağlılığını artırarak abone olmalarını veya maddi katkıda bulunmalarını sağlayın

News Consumer Insights (NCI), karar motorunu kullanarak Google Analytics verileriniz ışığında size özel analizler ve etkileşim taktikleri sunar. Reader Revenue Manager sayesinde okuyucularınızla daha derin ilişkiler kurarak kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Kullanıcı bağlılığını artırmaya yönelik önerilerin gösterildiği ekran

Google Haber İnisiyatifi'nin Fundamentals Lab programına katılarak bağlılığı ve dijital geliri nasıl artıracağınızı öğrenin

Fundamentals Lab, Google Haber İnisiyatifi'nin News Consumer Insights analitik çerçevesine dayalı 3 aylık kapsamlı bir programdır. Haber yayıncısı gruplarına şu konularda yardımcı olmak için tasarlanmıştır:

  • Kitle etkileşimini artırma
  • Okuyucudan gelen geliri artırma
  • Reklamcılık gelirini artırma

Veriye ve ortak çalışmaya dayalı bu ücretsiz program, gerçek hayatta uygulanabilir çözümler sunar. Her grupta en fazla 50 yayıncı bulunur. Her katılımcının işi özel olarak değerlendirildikten sonra kişiselleştirilmiş öneriler sunulur. Katılımcılar, Google çalışanlarıyla doğrudan iletişim kurma fırsatı bulur.

Fundamentals Lab'i görüntüleyen adam