Gelirinizi ve okuyucu etkileşimini artırın

Reader Revenue Manager; abonelik, katkı, reklam optimizasyonu ve okuyucu analizi araçlarıyla yeni gelir fırsatları sunarak yayıncılara kitlelerini büyütme, elde tutma ve etkileşime geçirme konularında yardımcı olur.

Başlayın
Uygulama arayüzü çiziminin etrafında, daire içinde insan simgeleri

Kullanıcılar 2 tıklamada abone olabilir veya katkıda bulunabilirler

Dönüşümü ve ödemeyi hızlı, güvenli ve sorunsuz hale getiren, kullanımı kolay abonelik ve katkı istemleriyle gelir fırsatlarınızı çeşitlendirin.

Özel anketlerle okuyucularınızı tanıyın

Anketlerde sağlanan gizlilik açısından güvenli okuyucu verileri, içerik stratejinizi uyarlamanıza ve üçüncü taraf çerezleri kullanımdan kaldırılsa bile daha alakalı reklamlar yayınlamanıza yardımcı olur. Yerleşik Google Ad Manager entegrasyonu sayesinde verilerden para kazanabilir, Google Analytics'ten analizlere kolayca erişebilirsiniz.

İçeriğinizi Google'ın yüzeylerinde öne çıkarın

Reader Revenue Manager'ı kullanarak katkıda bulunan veya abone olan okuyucular Google Arama, Keşfet ve Haberler ürünlerindeki "Aboneliklerinizden" panelinde öne çıkarılan içeriğinizi görebilirler. Böylece, etkileşimi artırarak markanızı güçlendirebilirsiniz.

Bülten abonelikleriyle bağlılığı artırın

Gizlilik açısından güvenli, 1 kez tıklama gerektiren formlarla okuyucuların e-posta adreslerini toplayarak bülten kitlenizi oluşturun.

Abonelerinizi ödeme duvarı ile uğraştırmayın

Artık şifreleri veya kullanıcı adlarını akılda tutmaya gerek yok. Okuyucularınız Google Hesapları ile otomatik olarak oturum açabilecek.

Masaüstü ve mobil cihazdan web sitesinde otomatik olarak oturum açan kullanıcı

Okuyucularınızı karşılama ve dönüştürme biçiminizi kontrol edin

Abonelik, katkı, anket ve bülten istemlerinizi stratejik olarak okuyucularınıza en uygun şekilde zamanlayıp sıralayarak dönüşüm huninizi optimize edin.

Beğen

Geliştirici değil misiniz?

Sorun değil

Kaynak oluşturma, zaman veya geliştirme uzmanlığı konusunda endişeleriniz mi var? Minimum teknik beceriyle Reader Revenue Manager'ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kodlama deneyimi gerekmez.

Her ölçekten işletmeler

Her ölçekten yayıncıyı destekliyoruz

Halihazırda ödeme duvarı kullananlar veya okuyucudan gelen gelire dayalı işini yeni kuranlar, çözümümüz sayesinde yayınlarını daha geniş kitlelere ulaştırabilirler.