Zvýšte svoje výnosy a podporte zapojenie čitateľov

Reader Revenue Manager pomáha vydavateľom s rastom, udržaním a zapojením ich publík. Vytvára nové príležitosti na získanie výnosov odbermi, príspevkami, optimalizáciou reklám a nástrojmi na vytváranie štatistík čitateľov.

Začíname
Ikony ľudí v kruhoch obklopujúcich ilustrované rozhranie aplikácie

Odbery alebo príspevky dvoma kliknutiami

Diverzifikujte svoje príležitosti na získanie výnosov pomocou ľahko implementovateľných výziev na odber a prispievanie, vďaka ktorým budú konverzia aj platba rýchle, zabezpečené a bezproblémové.

Zistite, kto sú vaši čitatelia, pomocou vlastných prieskumov

Prieskumy poskytujú údaje o čitateľoch s ohľadom na ochranu súkromia, čím vám pomáhajú na mieru upraviť stratégiu týkajúcu sa obsahu a zobrazovať relevantnejšie reklamy aj pri postupnom ukončovaní používania súborov cookie tretích strán. Údaje môžete speňažovať prostredníctvom vstavanej integrácie služby Google Ad Manager a štatistiky sú jednoducho prístupné v službe Google Analytics.

Zvýraznite svoj obsah v platformách Googlu

Čitateľom, ktorí sa prihlásia na odber alebo prispievajú prostredníctvom platformy Reader Revenue Manager, sa zobrazuje váš obsah na paneli Z vašich odberov vo Vyhľadávaní Google, kanáli Objaviť a Správach, čo pomáha zvyšovať zapojenie a posilniť vašu značku.

Zvyšujte lojalitu registráciami na odber bulletinu

Vytvorte si publikum pre bulletin pomocou formulárov zhromažďujúcich e‑mailové adresy čitateľov s ohľadom na ochranu súkromia, ktoré vyžadujú iba jedno kliknutie.

Odstráňte frustráciu odberateľov v súvislosti s plateným obsahom

Už žiadne zabudnuté heslá či používateľské mená. Vaši čitatelia budú automaticky prihlasovaní svojimi účtami Google.

Používateľ je automaticky prihlásený na webe v počítači a mobilnom zariadení

Ovládajte spôsob oslovenia a konverzie čitateľov

Optimalizujte svoj konverzný lievik strategickým načasovaním a usporiadaním výziev týkajúcich sa odberov, príspevkov, prieskumov a bulletinov, aby zodpovedali tomu, čo je pre vašich čitateľov najvhodnejšie.

Palec hore

Nie ste vývojár?

Žiadny problém!

Máte obavy o získanie prostriedkov, čas alebo odborný vývoj? Zaregistrujte sa rýchlo do platformy Reader Revenue Manager, aj keď máte iba minimálne technické zručnosti.

Nemusíte mať žiadne skúsenosti s programovaním.

Firmy všetkých veľkostí

Naším záväzkom je podporovať vydavateľov všetkých veľkostí

Máme riešenie, ktoré pomôže vašej publikácii rozrásť sa, či už máte platený obsah, alebo iba začínate podnikať s výnosmi od čitateľov.