Palieliniet ieņēmumus un padziļiniet lasītāju iesaisti

Platforma Reader Revenue Manager izdevējiem var palīdzēt paplašināt, noturēt un piesaistīt mērķauditorijas, piedāvājot jaunas ieņēmumu gūšanas iespējas, piemēram, abonementus, ziedošanu, reklāmu optimizāciju un rīkus ieskatu gūšanai par lasītājiem.

Sākt darbu
Ap lietotnes saskarnes ilustrāciju redzami apļveida attēli ar cilvēkiem

Divi klikšķi līdz abonentam vai ziedojumam

Dažādojiet ieņēmumu gūšanas iespējas, izmantojot ērti ieviešamas abonementu un ziedojumu uzvednes, kas abonēšanu un norēķināšanos padara ātru, raitu un drošu.

Iepazīstiet savus lasītājus, izmantojot pielāgotas aptaujas

Izmantojot aptaujas, varat konfidencialitāti nodrošinošā veidā iegūt lietotāju datus, lai pielāgotu sava satura stratēģiju un rādītu atbilstošākas reklāmas arī tad, kad tiks pārtraukta trešo pušu sīkfailu izmantošana. Datu monetizācijai var izmantot iebūvēto Google Ad Manager integrāciju, un ieskatiem var ērti piekļūt pakalpojumā Google Analytics.

Izceliet savu saturu Google platformās

Lasītājiem, kuru abonementi vai ziedojumi tiek saņemti, izmantojot Reader Revenue Manager, jūsu saturs tiek rādīts panelī “No jūsu abonementiem” pakalpojumā Google meklēšana, Discover un Ziņas. Tādējādi tiek sekmēta lietotāju iesaiste un jūsu zīmola atpazīstamība.

Sekmējiet lojalitāti, piedāvājot reģistrēšanos informatīvo izdevumu saņemšanai

Varat veidot informatīvo izdevumu mērķauditoriju, e-pasta adrešu vākšanai izmantojot konfidencialitāti nodrošinošas veidlapas, kurām var piekļūt ar vienu klikšķi.

Novērsiet problēmas, ko lietotājiem var radīt maksas satura sienas izmantošana

Vairs nav jāmēģina atsaukt atmiņā paroles vai lietotājvārdus. Lasītāji tiks automātiski pierakstīti, izmantojot viņu Google kontu.

Lietotāja automātiska pierakstīšana vietnē datorā un mobilajā ierīcē

Pārvaldiet, kā lasītāji tiek piesaistīti un kļūst par abonentiem

Optimizējiet reklāmguvumu piltuvi, stratēģiski plānojot, kad un kādā veidā vislabāk saviem lasītājiem rādīt abonementu, ziedojumu, aptauju un informatīvo izdevumu uzvednes.

Patīk

Izstrādātāja prasmes

nav obligātas

Vai raizējaties par resursiem, laiku vai pieredzes trūkumu izstrādātāja darbā? Platformu Reader Revenue Manager var ātri apgūt arī ar minimālām tehniskām zināšanām.

Pieredze kodēšanā nav nepieciešama.

Jebkura mēroga uzņēmumiem

Mēs vēlamies atbalstīt jebkura mēroga izdevējus

Neatkarīgi no tā, vai jau izmantojat maksas satura sienu vai tikai uzsākat uzņēmējdarbību ieņēmu gūšanai no lasītājiem, mēs piedāvājam risinājumu, kas var palīdzēt attīstīt jūsu izdevējdarbību.