Padidinkite pajamas ir didinkite skaitytojų įsitraukimą

„Reader Revenue Manager“ padeda leidėjams auginti, išlaikyti ir pritraukti auditorijas kuriant naujas pajamų galimybes naudojant prenumeratos, paramos, skelbimų optimizavimo ir skaitytojų įžvalgų įrankius.

Pradėti
Žmonių ratuose piktogramos, supančios iliustruotą programos sąsają

Prenumeratos arba parama vos dviem paspaudimais

Įvairinkite pajamų galimybes naudodami lengvai įgyvendinamus prenumeratos ir įmokų raginimus, kad konvertavimas ir atsiskaitymas būtų greitas, saugus ir nesudėtingas.

Sužinokite, kas yra jūsų skaitytojai, naudodami pasirinktines apklausas

Apklausose pateikiami privatumo požiūriu saugūs skaitytojų duomenys, padedantys pritaikyti turinio strategiją ir rodyti aktualesnius skelbimus, net ir tada, kai trečiųjų šalių slapukai pamažu panaikinami. Iš duomenų galima gauti pajamų per integruotą „Google Ad Manager“, o įžvalgos lengvai pasiekiamos naudojant „Google Analytics“.

Paryškinkite savo turinį „Google“ platformose

Skaitytojai, kurie prenumeruoja arba prisideda per „Reader Revenue Manager“, gali matyti jūsų turinį „Google“ paieškos, „Discover“ ir naujienų produktuose esančiame skydelyje „Iš prenumeratų“, kuris padeda didinti įsitraukimą ir stiprinti jūsų prekės ženklą.

Didinkite lojalumą per naujienlaiškių prenumeratas

Kurkite naujienlaiškių auditoriją naudodami privatumo požiūriu saugias vienu paspaudimu pasiekiamas formas skaitytojų el. pašto adresams rinkti.

Padėkite prenumeratoriams atsikratyti neigiamų emocijų jungiantis prie mokamos prieigos

Daugiau jokių pamirštų slaptažodžių ar naudotojų vardų. Skaitytojai automatiškai prisijungs naudodami savo „Google“ paskyrą

Automatiškai prie svetainės kompiuteryje ir mobiliajame telefone prisijungęs naudotojas

Kontroliuokite, kaip pasitinkate ir konvertuojate skaitytojus

Optimizuokite konversijos kanalą strategiškai parinkdami prenumeratos, paramos, apklausų ir naujienlaiškių užklausų laiką ir eiliškumą, kad atitiktų tai, kas geriausiai veikia jūsų skaitytojus.

Patinka

Nėra kurėjo,

ne problema

Nerimaujate dėl šaltinių, laiko ar kūrimo patirties? Norint greitai prisijungti prie „Reader Revenue Manager“ jums užteks minimalių techninių įgūdžių.

Kodavimo patirtis nebūtina.

Įvairių dydžių įmonėms

Esame įsipareigoję remti įvairaus dydžio leidėjus

Nesvarbu, ar jau turite mokamą prieigą, ar dar tik pradedate pajamų iš skaitytojų verslą, turime sprendimą, kuris padės jūsų leidiniui augti.