Tulu kasvatamine ja lugejate kaasatuse suurendamine

Reader Revenue Manager aitab väljaandjatel oma vaatajaskondi laiendada, säilitada ja kaasata, luues uusi tuluvõimalusi tellimise, kaastööde, reklaamide optimeerimise ja lugejate statistika tööriistade abil.

Alustage
Inimeste ikoonide ringid, mis ümbritsevad illustreeritud rakenduse liidest

Tellimused või kaastööd kahe klikiga

Mitmekesistage oma tuluvõimalust hõlpsasti rakendatavate tellimise ja kaastöö viipadega, mis muudavad konverteerimise ning kassas maksmise kiireks, turvaliseks ja sujuvaks.

Kohandatud küsitlused aitavad välja selgitada, kes on teie lugejad

Küsitluste kaudu saate privaatsust säilitavaid lugejaandmeid, mis aitavad teil kohandada oma sisustrateegiat ja esitada asjakohasemaid reklaame, ka nüüd, mil kolmanda osapoole küpsisefailid on aegumas. Andmeid saab monetiseerida sisseehitatud Google Ad Manageri integratsiooni kaudu ja statistikale pääseb hõlpsasti juurde Google Analyticsi kaudu.

Sisu esiletõstmine Google'i platvormidel

Lugejad, kes tellivad või teevad kaastööd Reader Revenue Manageri kaudu, näevad teie sisu esiletõstetuna Google'i otsingus, Discoveris ja uudisteteenustes paneelil „Teie tellimustest“, mis aitab teil suurendada kaasatust ja tugevdada oma brändi.

Lojaalsuse suurendamine uudiskirja kasutajateks registreerumiste kaudu

Saate oma uudiskirja lugejaskonda laiendada privaatsust säilitavate, ühe klikiga täidetavate vormide abil, millega koguda lugejate e-posti aadresse.

Vähem maksumüüriga seotud frustratsiooni tellijate jaoks

Unustatud paroolid ja kasutajanimed on minevik. Teie lugejad logitakse automaatselt sisse nende Google'i kontoga.

Kasutaja automaatne veebisaidile sisselogimine lauaarvutis ja mobiilseadmes

Lugejate tervitamise ja konverteerimise haldamine

Saate oma konversiooni osturedeli optimeerimiseks oma tellimuste, kaastööde, küsitluste ja uudiskirja viibad strateegiliselt ajastada ja järjestada selle põhjal, mis teie lugejate puhul kõige paremini toimib.

Meeldib

Pole arendajat?

Pole probleem

Kas olete mures, kust leida ressursse, aega ja arendajate teadmisi? Reader Revenue Manageri saate kiiresti kasutusele võtta ainult minimaalsete tehniliste oskustega.

Kodeerimiskogemus pole vajalik.

Igas suuruses ettevõtted

Meie eesmärk on toetada igas suuruses väljaandjaid

Pole vahet, kas teil on juba maksumüür või olete oma lugejapõhise tulumudeliga ettevõtet alles alustamas, meil on lahendus, mis aitab teil oma väljaannet laiendada.